KOMUNIKACJA Z PACJENTEM

Warsztat przeznaczony dla lekarzy dentystów.

Zapraszamy na ośmiogodzinny warsztat na temat skutecznej komunikacji z pacjentem. Jego celem jest doskonalenie umiejętności radzenia sobie w kontakcie z nim oraz zmiana własnych postaw.  Podczas warsztatu prowadzonego metodami praktycznymi będzie okazja do doświadczenia sposobów komunikacji z pacjentem różnym osobowościowo i w różnych stanach emocjonalnych oraz poszukania źródeł własnych postaw, które mogą powodować w relacji z pacjentem często obopólne niezadowolenie. Ważnym elementem warsztatu będzie praca nad przekonaniami lekarza dotyczącymi sprzedaży drogiego, wysokiej jakości produktu. Każdy uczestnik warsztatu otrzyma informacje zwrotne i metakomentarz trenerek.

 

Grupa:   8 osób

Miejsce: Klinika „Proimplant”- Warszawa                          

Terminy:     KURS CZASOWO WSTRZYMANY

terminy można sprawdzić również w  KALENDARZU KURSÓW

Prowadzący:

Forma:
Godziny kursu 9:00-18:00 z lunchem i przerwami kawowymi
Metody aktywne poprzez doświadczanie za pomocą: psychodramy, pracy w zespołach, scenek z różnymi osobowościowo pacjentami oraz informacje zwrotne od grupy i metakomentarz prowadzących.

Cena kursu:

 

Zagadnienia poruszane podczas warsztatu obejmują:

  1. Teorie typów osobowości i potrzeb
  2. Koncepcję kodów ograniczonego i rozwiniętego B. Bernsteina
  3. Radzenie sobie z pacjentem, który jest  w różnych stanach emocjonalnych
  4. Motywowanie pacjentów różnych osobowościowo
  5. Pracę z przekonaniami na temat sprzedaży produktu za dobrą cenę

 

Informacje organizacyjne: Marta Gańska - tel 58 343 23 87  lub mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Rejestracja na kurs: Marta Gańska - tel 58 343 23 87  lub mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


 

Powrót do listy kursów

Copyright © 2013 PROIMPLANT. All Rights Reserved.